Komentáře

1 jan a jarmila svatoňovi jan a jarmila svatoňovi | E-mail | 25. května 2007 v 17:54 | Reagovat

Ahoj!

konečně máme čas na spojení.Cesta na Sicilii ve Vašich stopách se blíží.Pomalu dostáváme tu správnou cestovní horečku.Dáváme do pořádku našeho Fordíka - brzdy, oleje,ledničku - mimochodem jsem sehnal složitou výměnou absorbční, kterou teď testujeme. Máme zdroj z 12 V ss na 220 střídavého.Má žena sice tvrdí, že to není až tak důležité mít studené nápoje během cesty, ale my chlapi víme své! Moc se těšíme, jedinou změnou proti Vašemu plánu je prodloužení o jeden den na opakovanou návštěvu Říma.Fakt uvítáme Vaší nabídku o zaslání videa o cestě,sdělte prosím, jaká cena by činila na dobírku.Nejsme bohužel zatím tak zařízeni kamerami a digi foto (chudý český učitel), ale budeme se snažit v rámci našich možností něco zdokumentovat. Hodláme zahájit cestu v polovině července. Vy asi budete po svém cestování. Pro případné spojení uvádím svůj mobil: 602 14 14 22 . Přejeme krásnou dovolenou a budeme rádi, když se ozvete.

Jarča a Honza Svatoňovi Pardubice

2 Hanačková Dana Hanačková Dana | E-mail | 1. července 2007 v 20:26 | Reagovat

Dobrý den, chystáme se na letní dovolenou, která má začínat již 15.7. a chceme uskutečnit dlouho plánovanou cestu právě na Sicílii. Již jsme slyšeli více chvály na tamní prostředí, ale trochu se obávám provozu na silnici. Mohli by jste mě prosím sdělit jak je to s provozem, bezpečností na silnici a třeba někde na parkovištích. Dá se přenocovat někde v autě na parkovišti, nechat auto zaparkované a jít třeba na prohlídku nějakého místa? Mám totiž obavy z krádeží, vykradení auta  atd.

Dá se přespat na parkovišti nebo jen v kempu?

Děkuji za odpověď.Hanáčková Dana

3 BY BY | Web | 24. listopadu 2017 v 9:51 | Reagovat

Díky svým perfektním přírodním dispozicím a soustavné obnově služeb a lanovek a vleků vyhrává Brixental a získává přední místa v celoevropských hodnoceních o nejlepší lyžařské středisko v evropském měřítku. V oblasti Brixen si každý přijde na své. K dispozici jsou zde prostorné prosluněné sjezdovky pro rodiny s dětmi, carvingové lyžování, tratě s boulemi a strmé černé padáky pro nejnáročnější sportovně založené jezdce. Kvalitní lyžování je v Brixenu zajištěno i v okrajových termínech sezóny díky promyšlenému systému umělého zasněžování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.